top of page

DÜŞÜNCE ATÖLYESİ

2 saatlik Düşünce Atölyesinde katılımcılar Bütünsel Yaşam Rehberi Özlem Kaymaz'ın zihin koçluğu eşliğinde farkındalık ve kendileriyle yüzleşme deneyimi yaşayacaklar, düşüncenin dönüşüme olan etkisini, dönüşümün hayatımızı nasıl değiştireceğini deneyimleyeceklerdir.

 

İçerik: Düşüncelerin kime ait olduğu, endişe ve geçmişten getirdiğimiz öğrenilmiş negatif düşünce kalıpları, olan olay ile zihnin yaptığı yoruma göre yazdığı hikaye arasında gerçeğe gelmek, yapma hali ile olma hali arasındaki farklar.

Zoom online platformunda power point sunum eşliğinde yapılmaktadır. 

100 kişiye kadar katılım olabilir. Atölye esnasında ekranda paylaşılan ve Özlem Kaymaz'ın Zihin Koçluğu eşliğinde yapılan çalışma dokümanları atölye öncesi katılımcılara gönderilmektedir. 

kurumsal.png

KURUMLARDA DÜŞÜNCE ATÖLYESİ BAŞVURUSU İÇİN LÜTFEN EMAIL GÖNDERİNİZ.

İş yeri ve ofis içinde ilişkileriniz, ekip çalışmasına uyumunuz, katılımcı veya ayrımcı ruh haliniz, şikayetleriniz ve kendinizi yetersiz hissettiğiniz alanlar, tümü performansınızı, motivasyonunuzu ve çalıştığınız birimin üretkenliği üzerindeki gerçek etkiyi yaratan enerji alanınızdır. 

 

Kendinizi nasıl hissettiğiniz, kendiniz hakkında nasıl düşündüğünüz, inançlarınız ve fikirleriniz bulunduğunuz ortama sizin gerçekliğinizi yansıtır. Zihnindeki sesin yarattığı karmaşa ve fikirlerinin doğru olduğu inanışı ile insan kendine ve etrafına tepkisel davranır.

 

Zihinden özgürleşme sayesinde, düşüncelerin kendine ait ve doğru olmadığı farkındalığı ile birey yaşamında, kariyerinde zihninden kararlar almak yerine otomatik olarak hayırlı seçimler yapar. Yaşamında, iş yerinde sürekli tepkisel davranışlar yerini etki olabilen özgür insana bıraktığında, dönüşümün getirdiği değişimi ve bunun performans üzerindeki etkisinin tadını çıkarır insan.

bottom of page