top of page

Farkındalık, Bilinç, Enerji ile Dönüşüm Yolculuğuna ilk adım

Yalıkavak/Bodrum

Saat: 11:00-16:00

Ücret:  750 tl / 100 €

Muhteşem Yalıkavak manzarası eşliğinde, huzurla ve dinginlikle kendi benliğinizle yeniden buluşacağınız bir yolculuğa ne dersiniz?

Etkinlik İçeriği:
Yetişkin halimizle sıkı sıkıya bağlı olduğumuz, inançlarımız, değerlerimiz, -meli, -malılarımız, tüm çabalarımıza rağmen aşamadığımız korkularımız belki farkında bile olmadığımız nedenlere bağlı olabilir. %96 bilinçaltı %4 bilinç ile yaşadığımız gerçeğini unutmayalım.

4 saatlik workshop çalışmamız düşünce kalıplarınızı tanıyarak, yaşamımızda bu tuzaklara düşmemek için kullanacağınız stratejileri içeriyor. Workshop esnasında enerji beden çalışması ile yükselen yaşam enerjinizi ilerleyen günlerde de hissetmeye devam edeceksiniz. 

Çalışmalarda kolaylıkla empati kurup öğrenebileceğiniz zihinsel yaklaşımlarla düşünce ve duygularınızın etkileşimine dair önemli ip uçları toplayacak, burada kazandığınız bilgileri karşınıza çıkan türbülanslardan, iş ve özel hayat kalitenizi artıracak seçimler yaparak çıkmak için kullanabileceksiniz.

İçeriği %50 teorik, %50 pratik uygulamalardan oluşan çalışmamızda sizi kendinizle tanışmak ve barışmak, yapma hali ile olma hali arasındaki farkları öğrenerek, bu haller arasında geçiş yapabilme yetkinliği kazanmak için büyük bir adım atmaya davet ediyoruz.

Ben Kimim?, Ben Neyim?, Zihnimdeki Ses Kime Ait? sorularına cevap için adım atacağınız bu 1 günlük farkındalık çalışmasında, Enerji Beden ile tanışma ve üzerinde yapılacak uygulamalar ile hem kendimizi hem karşımızdaki kişileri daha iyi anlayabileceğimiz, düşünce-duygu bağlantısını tanımlayarak dönüşüm yolculuğuna ilk adımı atacağınız çalışma programı aşağıdaki şekildedir:

-Katılımcılarla tanışma

-Yaşam enerjisi aktivasyonu

-İnsan işletim sistemi nedir?

-MET enerji çalışması

-FitFood tadım arası   

                                                                          

-Zihin yapısını anlama
-The Work egzersizi (Mind Work)

-Meditasyon ile tanışma, teorik bilgiler
-20 dk’lık meditasyon deneyimi

Ulaşım: Her katılımcı kendi imkanları ile katılım sağlayacaktır.

Öğle yemeği molamız 1 saattir. Saat 13 ile 14 arası, FitFood menü eşliğinde keyifli bir sohbet molası veriyoruz.
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler:
-Not defteri, kalem
-Plaj kıyafeti, güneş kremi, terlik, deniz havlusu😊

bodrum-riseshine-workshop
bottom of page