Bireysel Seans

Bireysel Seans Ücreti: 750 TL- 90 €

Eşiyle birlikte bireysel seans almak isteyenler için 2.kişi %50 indirimli

Randevu almak için, kayıt formunda seçim alanında "Bireysel Seans" işaretleyerek bilgilerinizi yazabilirsiniz. WhatsApp üzerinden sizinle iletişime geçilecektir.

NLP, Nefes, Zihin koçluğu yapan ve EFT, MET tekniklerini kullanan Özlem Kaymaz ile Bireysel Seanslarda çıktığınız yolculuk; kişinin kendi zihin işleyişini tanıyarak yaşam enerjisini yükseltip, kendisinin o an için en iyi versiyonunu yaratma yollarını öğrenmesiyle, seçtiği hayatı güzel ve bilinçli yaşamasını hedefleyen bir yolculuktur. 

 

Bireysel çalışmalarda, kişiler teke tek güven ortamında en derin hislerini açığa çıkarmaya daha meyillidir. Teslimiyet ve güven daha efektif çalışma sağlamaktadır.

 

0-7 kodlamalarının yetişkin hayatta yarattığı engelleri ortadan kaldırma hedeflenerek ve problem yerine çözüme odaklanılarak daha huzurlu ve daha özgür bir yaşam için adım atılır.

 

Bireylerin ihtiyaçlarını saptaması ve hedeflerine daha kısa yoldan ulaşabilmeleri için yardımcı çalışmalar yapılır.

 

Bireysel Seans, kişilerin yaşamda zorluk olarak adlandırdıkları durumlar ile ilgili farkındalık oluşturulması için yaşadığı zorluklarla mücadele etme becerilerinin öğrenileceği yoğun bir çalışma gerektirir.

 

Tek amaç vardır; öğrenilenlerin hayata geçirilmesi. Ve bu amaç için yapılan yolculukta, Özlem Kaymaz ne önünüzde ne de arkanızdadır, sizin hep yanınızdadır.

 

Yolu yürümek sizin işinizdir, bu yürüyüşü gerçekleştirebilmek için ihtiyacınız olan her şeyin zaten sizde olduğunu göstermek ise bizim işimiz!


 

© Özlem Kaymaz 2014 | Tüm Hakları Saklıdır.

Bu sitedeki hiçbir görsel ya da işitsel malzeme ilgili kişilerin izni olmaksızın kopyalanamaz ve kullanılamaz.

+905348567828

 

  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Facebook
rise&shine-logo-dekupe6.png