top of page

Bireysel Seans

Seans Tarihi/Süresi

Randevu almak için kayıt bırakınız.

Seans Saati 

İlk seans 1,5 saat, devam seansları 1 saattir.

Seans Ücreti ( Online )

111 Euro 

Randevu almak için, kayıt formunda seçim alanında "Bireysel Seans" işaretleyerek bilgilerinizi yazabilirsiniz.  WhatsApp üzerinden sizinle iletişime geçilecektir. Onaylanan randevu bir gün öncesinde en geç saat 19.00’ a kadar iptali yapılabilir. İptali yapılmayan seans için ücret iadesi yapılmamaktadır.

Özlem Kaymaz ile Bireysel Seanslarda çıktığınız yolculuk; kişinin

kendi zihin işleyişini tanıyarak yaşam enerjisini yükseltip, kendisinin o an için en iyi versiyonunu yaratma yollarını öğrenmesiyle, seçtiği hayatı güzel ve bilinçli yaşamasını hedefleyen bir yolculuktur. 

 

Bireysel çalışmalarda, kişiler teke tek güven ortamında en derin hislerini açığa çıkarmaya daha meyillidir. Teslimiyet ve güven daha efektif çalışma sağlamaktadır.

0-7 kodlamalarının yetişkin hayatta yarattığı engelleri ortadan kaldırma hedeflenerek ve problem yerine çözüme odaklanılarak daha huzurlu ve daha özgür bir yaşam için adım atılır.

 

Bireylerin ihtiyaçlarını saptaması ve hedeflerine daha kısa yoldan ulaşabilmeleri için yardımcı çalışmalar yapılır.

Bireysel Seans, kişilerin yaşamda zorluk olarak adlandırdıkları durumlar ile ilgili farkındalık oluşturulması için yaşadığı zorluklarla

mücadele etme becerilerinin öğrenileceği yoğun bir çalışma gerektirir.

 

Tek amaç vardır; öğrenilenlerin hayata geçirilmesi. Ve bu amaç için yapılan yolculukta, Özlem Kaymaz ne önünüzde ne de arkanızdadır, sizin hep yanınızdadır.

bottom of page