8D-müzik
00:00 / 04:55

İnsanoğlu varoluşunu doğru yapılandıramadığı için, canlı dahi olmayan bir organizma yüzünden, biyolojik etki alanı düşük olmasına rağmen, şu an hayat akışında öngöremediği bir kaos içinde. Her türlü ezber rutini bozulmuş durumda.

Dünya denilen gezegeni yıllardır kurtarma adına kolları sıvayarak haddini aşmış olan insanoğlu, Dünya’nın sahibi olmadığını, dünyanın insanlık olmasa da var olmaya devam edeceğini, 1 hafta kadar kısa bir süre içinde insanlık sabit noktada kalınca doğanın kendini nasıl da yenilediğini deneyimledi.

 

Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ve hepimiz bunun farkındayız. Yeni dünya düzeninde eski alışkanlıklarımız ile devam etmek bizleri daha da zorlayacak onun da farkındayız. İşte tam bu yüzden hayatı yeniden yapılandırma sürecinde, varoluşumuzu sorgulamaya başladığımız bu değişim sürecinde ‘Dönüşüm Atölyesi’ Özlem Kaymaz’ın rehberliğinde sizlerle.

 

İnsanın işletim sistemini öğrenerek zihin yapısını anlama, düşüncelerden özgürleşme, iç çocuk ile tanışma, meditasyon, nefes, beden-enerji frekansı, evrenin çekim yasası ve bize etkisi, 0-7 yaş koşullandırmalarından arınma, ev ödevleri, kitap ve film önerileri ve insta dm grubu destekli 4 modülden oluşan çalışma programı.

 

1 hafta boyunca, https://www.instagram.com/rise.shine.nl/ adresinde oluşturulacak grup ile farkındalık egzersizleri yapacağız, sorularınızı cevaplandıracağız ve ödevler vereceğiz. Zoom online sınıflarda paylaşacağımız seminer materyalleri ile birlikte yapacağımız çalışmalarla, koşullandırmalarınız ile yüzleşip, iç çocuk meditasyonunda içinizdeki çocuk ile tanışıp, dönüşümünüzdeki en büyük yardımcılarınızdan biri olan meditasyon ile temasa geçmiş olacaksınız.

 

Dönüşüm Atölyesinin hedefi sizde neden dönüşmeniz gerektiği yönünde farkındalığı yaratmanın ötesinde nasıl yapacağınızı öğretmek üzere tasarlanmıştır.

“Dönüşümün nasıl olacağını bilmek yetmez, olmak gerekir’ diyen ve kendi yaşamı ile sizlere ilham olmak için yola çıkan Özlem Kaymaz ile bu yolculuğa var mısınız?

 

İnsan işletim sistemini öğrenerek, parmak izimiz kadar biricik olan özümüze ulaşıp toplumsal yerleşmiş kalıplardan arınmak hepimizin hakkı ve rehberiniz hazır!

 

Haydi hep birlikte, adım adım özgürleşerek kendi cennet bahçemize ‘bu hayatta’ ulaşalım!

Dönüşüm Atölyesi + Meditasyon Atölyesi

Tarihler:

14 Eylül: Türkiye saati: 20:00-22:30

16 Eylül: Türkiye saati: 20:00-22:30

18 Eylül: Türkiye saati: 20:00-22:30

19 Eylül: Meditasyon Atölyesi Türkiye saati: 10:00-12:00

4 günlük Program Ücreti: 850TL

Yurt dışından katılanlar: 120 €

Etkinliğe katılmak için, kayıt formuna bilgilerinizi girerek ve seçim alanında "Dönüşüm Atölyesi" işaretleyerek yapabilirsiniz.

Kesin kayıtlar banka hesap bilgilerine kayıt bedelinin yatırılması ile oluşturulmaktadır.  (Lütfen transfer işlemi sırasında açıklama kısmına adınızı ve soyadınızı yazmayı unutmayınız.)

Ölmekten korkup, yaşamayı unutuyoruz.

Aldatılmaktan korkup, güvenmeyi unutuyoruz.

Sevilmemekten korkup, sevmeyi unutuyoruz.

DÖNÜŞ-ÜM HİKAYELERİ

DÖNÜŞ-ÜM Atölyesine katılanlar Rise&Shine hakkında Ne Diyor?

© Özlem Kaymaz 2014 | Tüm Hakları Saklıdır.

Bu sitedeki hiçbir görsel ya da işitsel malzeme ilgili kişilerin izni olmaksızın kopyalanamaz ve kullanılamaz.

+905348567828

 

  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Facebook
rise&shine-logo-dekupe6.png