top of page

Modern Energy Tapping

Etkinlik Tarihi

Yeni tarih açıklanacaktır.

21:00-23:00

Etkinlik Ücreti

20 Euro

Atölyeye katılmak için, kayıt formuna bilgilerinizi girerek ve seçim alanında 

"MET Atölyesi"  işaretleyerek yapabilirsiniz. Tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Yaşam enerjinizi yükseltmek ister misiniz?

Meditasyonun yanı sıra doğru hayatı, güzel yaşamayı seçenler ile uyguladığım bu seanslarda, enerji bedeni düşlediğimiz şeylerin duygu durumu frekansına uyumlamamız ile, kendi gerçekliğimizi yaratıyoruz. 

Unutmayın “Zihninizde” siz neyi düşünüyor neye inanıyorsanız gerçekliğiniz olacaktır. Enerji bedeniniz, enerji alanınız yaşamınızda olan bitenin akışında belirleyici faktördür. Ne yaparsanız yapın ne söylerseniz söyleyin, istediğiniz şey her ne ise, bu ihtiyacın size vereceği duygu durumuna beyni programlamak için enerji beden bu frekansa uyumlanmalıdır, gerisi çekim yasasının işidir. Akışa bırakmak, olanı kabul etmek, teslimiyete geçmiş olmak için en derinde” öz ve ben i” keşfederken tüm sistemin bizim hayrımıza çalıştığı inancının, hakikat inanışı olabilmesi için kendi enerji alanında çalışmalıdır kişi.

Aksi taktirde teslimiyet boş vermişliğe, akışa bırakmak umursamazlığa, kabul etmek ise kaderciliğe dönüşür...

Uzun süreli gizli depresyon kişiyi enerji alanında besleyecek yaşam enerjisini yaratmaktan alıkoyduğu gibi, zihinden kendini iyi olduğuna kandırmaya devam eder.  Bir seansta dahi hissedilen ve enerji beden frekansının yükselmesi ile gerçekleşen şifalanma, düzenli çalışmalar ile dönüşüm yolculuğunda sizi derinden değiştiren zihinden özgürleşme çalışmalarına büyük destek verir.  Gerçek niyet ve oluş halinizin enerji frekansı derindeki duygu ile zihin deki düşüncenin uyumlanması halinde yaşam istediğin yöne akar.  Geldiğin sokakta park yeri bulacağına inancın varsa, park yeri bulursun. Ah kesin bulamayacağım, zaten bu sokakta hep çok zor inancı varsa döner durursun. Enerji alanında oluş halinde hissettiğin derinden inandığın bu his, bu minik örnekte olduğu gibi hayatın her aşamasında aynı prensipte gerçekleşir. İnsan işletim sistemini öğrenenler, bu gerçekliği hayatlarına uyarlayabilir.

En hızlı şekilde enerji alanını değiştirmek ve bunu deneyimlemek isteyenler için MET seansı kayıtları açılmıştır.

Kendi gerçekliğinizi yaratmaya hazır mısınız? 

Benim aile boyu uyguladığım, yaşamımın bir parçası olan bu enerji çalışmaları, sizlere geçen, hissettiğiniz o güzel, dingin ve huzurlu enerjimizin yaratımında büyük rol oynamaktadır. Bildiğiniz üzere iki farklı ülkede sürdüğümüz yaşam içinde, kendi ailemin meditasyon veya enerji çalışma rutinleri de online yapılmaktadır.  Bütünsel yaşam rehberliği yaparken gerek ailem gerek Rise&Shine ailesinde, bireylerin enerji alanlarını, zihinlerindeki düşünceyi aynı frekansa uyumlayarak yaşamlarındaki mucizelere tanıklık etmek ise beni en çok besleyen ve şükrettiğim bir durum. Konu hep sensin, suçlamayı, hayıflanmayı, endişelenmeyi ve birinin, bir şeyin çıkıp seni kurtarmasını beklemek yerine kendin için kolları sıvayıp, ipleri eline almaya hazırsan öncesinde keşfetmen ve öğrenmen gereken şeyler için ben buradayım ve tüm keşfettiğim, uyguladığım ve deneyimlediklerimi sizlerle çalışmalarda paylaşıyor ve aktarıyorum. 

 

bottom of page